UYGULAMALARIMIZ

Mutfak/Banyo Tasarımı

Yaşam alanları arasında en üst sırada olan evlerde en sık kullanılan ve zaman geçirilen mekanlar çoğu zaman mutfak ve banyodur. Kullanıcısının kendi zevk ve iç dünyasınını yantıtacak şekilde tasarlanan banyo ve mutfak tasarımları, evde geçirilen zamanı daha da değerli kılmaktadır.

Mutfak tasarımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, mutfak alanınına uygun olarak, maksimum verim sağlayacak şekilde mutfak dolap ve tezgah tasarımının yapılmasıdır. Kullanışlı ve doğru bir mutfak tasarımı mutfakta geçirilen zamanının kalitesini arttırmaktadır. Banyo tasarımlarında da banyo alanının ölçülerine göre en kullanışlı tasarımın yapılması önerilmektedir. Çünkü banyo çoğu zaman işten eve geldiğimizde duş alarak dinlendiğimiz, rahatladığım alanlar arasında yer almaktadır. Doğru bir banyo tasarımı banyonuzu daha kullanışlı bir yapıya dönüştürmektedir.

Banyo ve mutfak yaptırmaya karar verildiğinde mutlaka banyo ve mutfak tasarımları konusunda uzman bir dekorasyon firması ile iletişime geçilmesi ve alana özel tasarımların yapılması daha kaliteli sonuç elde etmek için önerilmektedir.