AKADEMİK YAPI

Biz Kimiz?

Şirketimiz 29 Ekim 1997 yılında kuruldu. Manisa’da ki ilk “YALITIM” şirketi olan firmamız, ilk yıllarında sadece uygulama hizmeti veren küçük bir taşeron şirket idi. Daha sonra ki yıllarda toptan malzeme satışına başladı. Bayilik sistemiyle çalışan şirketimiz ilk yıllarında sadece yalıtım malzemeleri satışı yapmaktaydı. 2007 yılından sonra şirketimiz aldığı yeni nalburiye ve hırdavat malzemeleri bayilikleriyle perakende sektörüne girdi.

2011 yılında aldığı dekorasyon malzemeleri bayilikleriyle de iç dekorasyon ve dış cephe dekorasyon uygulamaları yapmaya başladı. Böylece perakende, toptan satış mağazalarına ilave olarak açtığı dekorasyon show-room’uyla üç mağazasıyla hizmet verdi.

Yaptığı uygulama hizmetleriyle yaklaşık 3000’e yakın ev, apartman, otel, fabrika gibi yapıların dekorasyon, yalıtım ve onarım işlerini başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Bir dönem Türkiye’de ki önemli malzeme üreticilerinden; İzocam, Btm, Weber, Polisan, Knauf, Entegre, Alligator, Henkel, Ode, Lafarge, Al Alçı, Işıklar Tuğla, Kılıçoğlu Tuğla, YKS, Petek Banyo, Pak Siding, Hakan Plastik, Etiper, Öztüre, Atermit, Maxit, Therma-Flex form gibi markaların Manisa bayiliğini yürüttük. Ayrıca İstanbul Teknik, Betsan, Entertan, Serfloor, Şişecam, Osmanlı gibi firmalarında satış noktalığını yürüttük.

Çözüm ortağı olduğumuz firmalar arasında Manisa, Akhisar, Muradiye, Kemalpaşa, Turgutlu OSB’lerdeki fabrikalar olduğu gibi Manisa OSB Enerji Santralı, OSB Arıtma tesisi bulunmaktadır.Bölgemizde de Sunel Tütün, Kütaş, Özgener Tütün’de başarılı işleri tamamladı. Manisa Belediyesi dışında Akhisar, Saruhanlı, Soma belediyeleri ile onlarca ilçe belediyesi ile çalıştık. Manisa Tugay Komutanlığı, Celal Bayar Üniversitesi, Manisa Valiliği, Manisa İl Özel İdaresi, Manisa Defterdarlığı gibi kamu kurumlarının birçok projesine imza attık. Anemon Hotels’in birçok otel projesinde ve Arma Otel, Saruhan Otel’in önemli uygulamalarını başarıyla tamamladık. Ayrıca Manisa’nın büyük tüm inşaat firmalarıyla çalıştık. Spil İnşaat, Er Prefabrik, Sağlam İnşaat, Akarlar İnşaat, Aksan İnşaat, Te Yapı, Ağar İnşaat, Kalfaoğlu İnşaat, Atabey İnşaat, Bileklioğulları İnşaat, Tekerler İnşaat, İde Yapı, Kotan İnşaat, Gürtaş, Magnesia İnşaat vb..Bunun dışında onlarca kooperatif, yüzlerce apartman tadilat ve yalıtım uygulamasını başarıyla tamamladık.