İMALAT ALANLARIMIZ

Sanayi Yapıları

Büyük endüstriyel faaliyetlerin yürütüldüğü fabrika, imalat atölyesi, üretim tesisi, hangar, depo, oto sanayi, endüstriyel tesisler sanayi yapıları içerisinde yer almaktadır. Sanayi yapılarının faaliyet alanının yoğun ve ağır olmasına bağlı olarak diğer konut vb. yapılardan daha dayanıklı, sağlam olması beklenmektedir. Bu kapsamda çelik çatı, metal teras, bölme duvar, epoksi ve/veya seramik, PVC zemin uygulamaları, saha betonu, yangın yalıtımı, sessiz odalar ve/veya ses yalıtımı, dinlenme alanları, güvenlik kulübesi imalatı gibi uygulamalar sanayi yapılarında tadilat, tasarım, imalat işlemleri olarak uygulanmaktadır.

Endüstriyel faaliyet gösteren sanayi yapılarında çelik çatı son derece önemlidir. Metal ve çelik malzemelerden üretilen çelik çatı, dayanıklılık, sağlamlık ve güvenilirlik açısından diğer çatı türlerine göre daha avantajlıdır ve bu özellikleri nedeniyle fabrika gibi sanayi yapılarında sıklıkla tercih edilmektedir. Sanayi yapılarında sıklıkla tercih edilen diğer bir çatı türü metal teras çatıdır. Güvenlik açısından etkili olan metal çatı ve çelik çatı tamiri, bakımı düzenli aralıklarla yapılmalı ve herhangi bir ihtiyaç anında bekletilmeden çatı tadilat işlemine geçilmesi gerekmektedir. Çünkü çatıda oluşan küçük bir sorun sonrasında ciddi yapısal problemlere neden olarak daha büyük tadilat işlemlerine sebebiyet verebilmektedir.

Sanayi yapılarında çatı kadar zemin yapısı ve zemin döşemeleri de oldukça önemlidir. Saha betonu, epoksi zemin döşeme, seramik zemin kaplama ve PVC zemin kaplama zemin döşeme uygulamaları arasında sanayi yapılarında en fazla tercih edilen işlemlerdir. Bunların dışında idari bölüm imaları için bölme duvar, asma tavan, sessizlik odası, emzirme odası, dinlenme alanı imalatı, güvenlik kulübe imalatı daha konforlu ve rahat bir çalışma alanının oluşturulması için sanayi yapılarında sıklıkla tercih edilen uygulamalardandır.

Çelik çatı

Pergole / sundurma imalatı

Metal teras çatı ve çatı tamiri

Alçıpan bölme duvar imalatı

Cam bölme duvar imalatı

Modüler bölme duvar imalatı

Alçıpan asma tavan imalatı

Taşyünü asma tavan imalatı

Metal asma tavan imalatı

Seramik zemin uygulaması

PVC zemin uygulaması

Epoksi zemin uygulaması

Saha betonu

Çatlak tamiri

Sessizlik odası

Yangın yalıtım odası

Emzirme odası

Güvenlik kulübe imalatı

Dinlenme alanı imalatı

Sigara alanı imalatı