İMALAT ALANLARIMIZ

Konut

Apartman, ev, villa işyeri, otel vb. mekanlar genel olarak konut olarak değerlendirilmektedir. Konutlarda ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı, yalıtım, mutfak ve banyo dekorasyonu, alçıpan ve boya badana uygulamaları, mobilya ve dolap tasarımları, doğalgaz tesisatı, balkon kapama ve dekorasyonu, su ve elektrik tesisatı gibi uygulamalar hem yapının kullanım süresini artırmak hem de daha konforlu ve rahat bir yaşam alanı oluşturmak için yapılmaktadır.

Duvarlarda ısı yalıtımı enerji tasarrufu açısından sıklıkla önerilmektedir. Ancak dış cephe ısı yalıtımları aynı zamanda konutların yapısal olarak güçlendirmeleri için de yaygın olarak tercih edilmektedir. Benzer şekilde suyla aşırı temasın olduğu banyo ve WC lerde ve mutfaklarda su yalıtımı da önerilmektedir. Çünkü aşırı suyla temas ve yalıtım yetersiz olması suyun zaman içinde alt kata sızıntı yapmasına neden olmaktadır. Oluşan sızıntı hem sizin hem de komşunuzun evinde nem, rutubet, kararma vb. sorunlara neden olabilmektedir. Bu gibi olumsuzlukların giderilmesi için su yalıtımı yaptırılması gerekmektedir. Konutlarda önerilen diğer bir yalıtım türü ses yalıtımıdır. Ses geçirgenliği yüksek olan ortak duvar, zemin ve tavana ses yalıtımı uygulanması konut içerisinde var olan seslerin dışarı çıkmasını ve dışarıdan ses girişini engellemektedir. 

Konutlarda dekorasyon, tadilat ve tasarım işlemleri büyük oranda birlikte işlemektedir. Mutfak yenileme, banyo yenileme, isteğe özgü mutfak ve banyo tasarımı, tasarıma özgü mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, TV ünitesi tasarımı, dolap tasarımları balkon kapama, se ve elektrik tesisatının döşenmesi, alçıpan bölme duvar, asma tavan vb. tüm tesisat, tasarım ve dekorasyon işlemleri ustalık gerektiren uygulamalardır. Deneyimli ellerin yürütmesi ortaya çıkacak sonucun başarısı açısından önemlidir.

Isı yalıtımı

Su Yalıtımı

Ses yalıtımı

Mutfak ve banyo yenileme

Alçı ve boya uygulamaları

Mobilya ve dolap imalatları

Mutfak ve banyo tasarımları

TV ünite tasarımları

Dolap Tasarımları

Doğalgaz tesisatı

Balkon Kapama

Su ve elektrik tesisatı

Yalıtım uzmanlığı

Konut eksperliği

Müşavirlik hizmeti vermekteyiz.