İMALAT ALANLARIMIZ

İşyeri ve Ofis

İnsanların bir arada çalıştığı ve iş yaptığı alanlara iş yeri denilmektedir. İş yeri ve ofis olarak kullanılan konutların sağlam, bakımlı, temiz, güvenli olması çalışanların güvenliği ve rahat bir çalışma ortamı sağlanması açısında önemlidir. Çalışanların rahat hissedebildiği bir ortamda çalışmaları onları motive etmekte ve iş verimliliğini artırmaktadır. Dolayısıyla işyeri ve ofis tadilat uygulamaları ve dekorasyon çalışmaları işverenler için üzerinde durulması ve göz ardı edilmemesi gereken bir konu olarak ele alınmalıdır.

İşyeri ve ofis tadilatlarında alanın bağımsız çalışma alanlarına bölünmesi çalışanların çalışanların işlerine kolay konsantre olmalarını sağlamaktadır. Bu nedenle ofis ve işyeri tadilatlarında yaygın olarak bölme duvarlar kullanılmaktadır. Alçıpan bölme duvar, cam bölme duvar ve modüler bölme duvar ofis ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen bölme duvar çeşitleridir. Ayrıca asma tavan ve zemin döşemesi de işyeri ve ofis tadilatlarında dikkat edilmesi gereken konulardandır. Alçıpan asma tavan, ofislerde dekoratif bir görünüm açısından tercih edilmektedir. Ayrıca hem ısı yalıtımına katkı sağlamaktadır hem de yangına karşı dayanıklılık göstermektedir.

Ofis ve işyerlerinde, showroomlarda aydınlatma sistemleri, duvar kağıdı ve taş duvar kaplamaları, raf ve montaj işlemleri ve zemin döşeme çeşitleri alana daha çok dekoratif bir anlam katmaktadır.

Akademik Yapı olarak biz ofis ve işyerleri için;

Isı yalıtımı

Ses yalıtımı

Yangın yalıtımı

Zemin yenileme

Karo kaplama

Asma tavan

UPS/data/telefon hattı çekme

Showroom tasarımı ve imalatı

Aydınlatma sistemleri

Duvar kağıdı imalatı

Alçı/kartonpiyer imalatı

Alçıpan bölme duvar

Cam bölme duvar

Modüler bölme duvar

Depo tasarım

Çelik raf montaj

Çelik raf demontaj

Epoksi zemin kaplama

Çevre düzenlemesi

Sert zemin

Yeşil alan

Pergole alanı

Dinlenme ve rahatlama alanı

Soğuk hava deposu tasarımı

Isı yalıtım uygulamaları

Kapı imalatı

Havalandırma sistemleri

İç cephe boya badana uygulamaları hizmeti vermekteyiz.