İMALAT ALANLARI

Apartman ve Site

Apartman ve site gibi yapılarda çatı, cephe bakım, onarım ve tadilat işlemleri yapıyı daha güvenli bir yapıya dönüştürürken, bahçe, havuz gibi tasarım ve tadilat işlemleri ise yaşam alanının konforunu artırmaktadır. Apartman ve site gibi yaşam alanlarında genel olarak kiremit çatı veya teras çatı tercih edilmektedir. Çatı seçimi ne olursa olsun düzenli olarak çatı bakım ve tadilatının yapılması, çatı oluklarının temizlenmesi, varsa bir sorun çatı oluklarının değiştirilmesi gerekmektedir. Çatının düzenli bakımının yapılması özellikle çatı katında ısı kayıplarına ve su sızıntılarına neden olabilmektedir. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşılmaması için çatı bakım ve tadilatının ihmal edilmemesi ve hatta çatı ısı yalıtımı ve çatı su yalıtımının yapılması gerekmektedir.

Apartman ve sitelerde cephe tasarımı sıva ve boya, mantolama ve betopan kaplama işlemleri de son zamanlarda sıklıkla tercih edilen uygulamalardandır. Özellikle mantolama uygulamaları dış cephede oluşabilecek ısı kayıplarını en aza indirmek için oldukça önemli ve gerekli bir uygulama olarak görülmektedir. Mantolama ve cephe giydirme uygulamaları ısı yalıtımının yanı sıra yapı güçlendirme uygulamaları olarak da etkin bir uygulamadır.

Apartman ve site gibi yaşam alanlarında konut sakinlerinin kendilerini rahat, huzurlu ve konforlu hissetmeleri önemlidir. Her insan yaşam alanında şehir stresinden uzaklaşmak ve dinlenmek ister. Rahatlatıcı bir çevre düzenlemesi (bahçe peyzajı), havuz tasarımı konut sakinlerinin konforlarını artıran detaylar arasında yer almaktadır. Özellikle havuzu bulunan apartman ve sitelerde düzenli olarak havuz bakımı yapılması hem havuzun kullanım ömrünün arttırılması hem de havuz kullanıcılarının sağlığını korumak açısından bir gereklilik olarak görülmelidir.

Çatı tadilatı

Kiremit çatı

Teras çatı

Oluk imalatı

Cephe tasarımı

Dış cephe sıva ve boya uygulamaları

Mantolama

Cephe giydirme

Bahçe düzenleme

Sert zemin düzenleme

Yeşil alan düzenleme

Kamelya tasarımı

Havuz yalıtımı

Havuz seramik kaplama

Makina dairesi yalıtımı

Tesisat yalıtımı

Apartman giriş kapısı

Otopark alanları

İç cephe tasarımları hizmetleri vermekteyiz.